Jazyk: Slovenský

O značke Petvita

Petvita je značka krmiva pre psov a mačky, ktorá je výsledkom niekoľkoročného výskumu. Trávime každodenný život so zvieratami, a preto Vám ponúkame tie najlepšie nutričné riešenia.

Dokonalá myšlienka bola vyvíjaná už niekoľko rokov

Krmivo Petvita vyrábame s najlepšej kvality čistého a čerstvého mäsa: morčacie, kuracie, kačacie, jahňacie a ryby, ktoré sú veľmi dobre pre zvieratá. Miestni pestovatelia od ktorých nakupujeme mäso, są vyhýbajú  klietkovému chovu a rybári nám poskytujú iba čerstvo ulovené ryby.

Recept ideálneho krmiva je pripravený bez použitia akýchkoľvek umelých chuťových zosilňovačov. Petvita obsahuje iba prírodné ingrediencie, preto psy ju inštinktívne túžia. Výmena obilnín so zeleninou a ovocím pomohla výrazne znížiť glykemický index krmiva. S nízkym glykemickým indexom nezaťažuje slinivku brušnú a silne znižuje riziko vzniku cukrovky. Zodpovedný prístup k výžive zvierat a kvalita kŕmnych surovín Petvita poskytujú vášmu domácemu miláčikovi všetky potrebné prvky a pomáhajú udržiavať optimálnu telesnú hmotnosť.

Krmivo ULTRA PREMIUM neobsahuje žiadne umelé prísady. Petvita je vynikajúcim zdrojom bielkovín, obsahuje najvyššej kvality prírodné antioxidanty, Omega-3, zinok, aminokyseliny a prírodné prebiotiká.

Pokročilá technológia umožnila vytvorenie dokonale vyváženej stravy, ktorá dosiahla prvé miesto v rebríčku testov chutnosti.

Veľmi dôležité pri kŕmení psov sú makroprvky, vrátane vápnika a fosforu. Prioritou pri tvorení krmiva Petvita, je pre nás udržiavať vhodný pomer vápnika k fosforu. Keď dávate vášmu domácemu miláčikovi krmivo Petvita ste si istí, že budú zachované príslušné podiely týchto prvkov.

Krmivá Petvita sa vyrábajú v Belgicku a nedá sa ich porovnávať so žiadnym iným krmivom pre psov. Naša rozmanitosť, stav výrobnej technológie, obsah mäsa až do 60%, skutočne čerstvé miestne suroviny dodané v ich prirodzenej forme, dokonale odrážajú zdravú výživu našich štvornohých priateľov.

 

P
Pure meat - only local sourced
E
Energy - for every day
T
Top quality. Satisfaction guaranteed
V
Vitality. Life force
I
Immunity in each kibble
T
Totally natural. Only the finest ingredients
A
Artifical additives free - naturaly tasty

Ideálne vyvážené, bezlepkové krmivo PETVITA je najlepším riešením pre vašeho domáceho miláčika

Výhody krmiva PETVITA

  • Výrobok bezlepkový
  • Podpora pre tráviacu sústavu
  • Zvýšenie odolnosti
  • Zlepšuje vôňu tela zvieraťa
  • Vysoký obsah mäsa až 60%
  • Podpora pre kosti a svaly
  • Obsahuje Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny
  • Lesklá srsť

Vyberte si tú správnu stravu pre Vášho miláčika

Vieme, aká dôležitá je správna výživa našich štvornohých priateľov. Vyberte si krmivo Petvita, ktoré vychádza iba z prírodných ingrediencií tej najvyššej kvality.

Viac